Heb je een vraag over een order of product? Stuur ons een bericht of maak alvast een afspraak. Nog even geduld, vanaf zijn we telefonisch weer bereikbaar. Tot zo.
Robuust, stoer, industrieel en ingetogen, dat is deze fontein van Ink. Hij is helemaal aan te passen aan jouw smaak want je kunt namelijk kiezen uit vier materialen (polystone, porselein, quartz en marmer) en drie kleuren (grijs, zwart, beton en wit). Daarnaast kan het kraangat links of rechts worden geplaatst, kan hij met of zonder kraangat worden geleverd en kun je hem desgewenst met een handdoekhouder uit laten voeren. Hoe jouw toiletruimte er ook uit moet komen te zien, hij past dus altijd!
De Versus is 36cm breed, 18cm diep en 9 cm hoog. Je hangt hem aan de wand of je combineert hem met het bijpassende Ink Versus fonteinmeubel. Afvoerplug, kraan en sifon moet je er los bij kopen.
Totaalprijs: 185,-
Door de verrassende en frisse kleur is mat wit een fantastische toevoeging in je moderne badkamer. Voor de wit-liefhebbers onder ons, of juist als fris accent wanneer je een donkere tegel in de badkamer hebt. Mat wit is modern en tijdloos.
Polystone is een soort kunststof. Het bestaat uit een combinatie van vulmiddel en kunstmarmer waarbij de toplaag voorzien is van een polyester gelcoat in glans wit of mat wit. De gelcoat geeft een beschermde werking op de wastafel, waardoor de wastafel gemakkelijk schoon te maken is. Het materiaal maakt een strakke en tijdloze vormgeving mogelijk en is eenvoudig schoon te maken met reguliere zachte schoonmaakmiddelen.
Het merk Ink badkamermeubelen wordt ontwikkeld door Sanibell. Sanibell ontwerpt, ontwikkelt en fabriceert badkamermeubelen en wastafels in eigen beheer voor de sanitairmarkt in de Benelux. Productontwikkeling, kwaliteit, innovatiekracht en het leveren van het complete programma uit voorraad zijn de hoekstenen van het succes van de onderneming. INK badkamermeubelen worden in eigen huis ontworpen en ontwikkeld, geheel naar Nederlandse maatstaven.
De bedrijfsstrategie is gebaseerd op een optimale service, snelle voorraadleveringen, betrouwbaarheid, kwaliteit en passie voor design. Sanibell streeft ernaar om onze klanten telkens weer te verrassen met kwalitatieve, functionele en creatieve producten die blijven inspireren. Dat doen ze al 40 jaar en daar zijn ze super trots op.
Gegevens Sanibell
Sanibell BV
Ferrarilaan 8
3261 NC
Oud-Beijerland
97% van de klanten beveelt ons aan bij vrienden en kennissen. De feiten liegen er niet om.
Wij doen er alles aan om je zo goed mogelijk te kunnen helpen!
Gera
15-01-2020
10
Samengevat
Goed
Pluspunten
Aandachtspunten
Ervaring
Strak ontwerp, wel jammer dat de witte onderkast die erbij kan witter is dan het fonteintje. Ook is er nauwelijks plek voor een zeeppompje.
Bestelde uitvoering
Materiaal: Polystone, Kleur: Mat wit, Aantal kraangaten: 1, Plaats kranenbank: Rechts, Met handdoekhouder: Nee
jolanda
3-11-2019
10
Samengevat
Super
Pluspunten
Aandachtspunten
Ervaring
heel mooi mat en strak wasbakje voor het toilet. Ik heb lang gezocht en deze is perfect.
Bestelde uitvoering
Materiaal: Polystone, Kleur: Mat wit, Aantal kraangaten: 1, Plaats kranenbank: Links, Met handdoekhouder: Nee
Mies
15-04-2018
10
Samengevat
Top
Ervaring
Helemaal goed
Bestelde uitvoering
Materiaal: Polystone, Kleur: Glans wit, Aantal kraangaten: 0, Plaats kranenbank: Links, Met handdoekhouder: Nee
Maria
Soest
22-01-2023
Badkamerxxl.nl
10
Geweldige service!
Onze wisser van Zone bleek bij aankoop van binnen gebroken. Na een bericht hierover kregen we direct een nieuw exemplaar toegestuurd.
Deze klant beveelt ons aan
Meiert
Reeuwijk
21-01-2023
Badkamerxxl.nl
10
Super
Bestelling was goed verpakt maar ondanks dat toch 2 gebroken tegels van 33 x100 cm mailtje gestuurd met foto en 2 dagen later werden er 2 nieuwe geleverd . Super service.
Deze klant beveelt ons aan
Cristi Teodor
Heerenveen
20-01-2023
Badkamerxxl.nl
10
Ik ben perfect geholpen
Was mijn eerste keer dat ik een bestelling plaatste bij dit bedrijf. Ik had eerder bij een ander bedrijf badkamer spullen besteld en die waren beschadigd binnen gekomen. Hier hebben ze mijn zending van tevoren gecontroleerd en zelf actie ondernomen voordat ik de zending ophaalde. Het kan dus wel! Ik ga zeker hier weer bestellen.
Deze klant beveelt ons aan